Produkcja RDF

PARDI sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji wysokoenergetycznego paliwa alternatywnego z odpadów komunalnych i przemysłowych.

Mieszanka odpadów charakteryzujących się wysoką wartością opałową, niską zawartością chloru oraz popiołu jest przetwarzana w jednostopniowym procesie. Efektem przetworzenia odpadów jest wysokiej jakości paliwo alternatywne o pożądanej przez Klienta wielkości (frakcji).

Nowoczesny proces produkcyjny

Posiadamy do dyspozycji hale produkcyjną o powierzchni 1400m2. Dzięki zastosowaniu najlepszej na rynku linii technologicznej firmy Lindner do produkcji wysokojakościowego paliwa alternatywnego, jesteśmy jedną z czołowych firm produkujących paliwo z odpadów.

Maksymalna zdolność przerobowa instalacji do produkcji paliwa alternatywnego RDF wynosi 64,00 Mg/dobę tj. 22 400,00 Mg/rok.

Bezpieczeństwo i elastyczność

Spalanie paliwa alternatywnego wytworzonego przez firmę Pardi Sp. z o.o. w przystosowanych do tego celu instalacjach jest procesem całkowicie bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

Kontrola jakości

Wytworzone paliwo alternatywne doskonale nadaje się do spalania w cementowych piecach obrotowych lub innych instalacjach dostosowanych do spalania paliw z odpadów. Dla zapewnienia najwyższej jakości paliwa, firma współpracuje z akredytowanymi laboratoriami, w których prowadzone są analizy kontrolne wytwarzanego produktu.

Firma Pardi Sp. z o.o. charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu dostosowuje się do wymogów Klientów tworząc paliwo alternatywne dostosowane do ich potrzeb.

Zobacz także:

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy optymalną ofertę.

Dane kontaktowe i lokalizacja