Firma Pardi

Historia Spółki

Firma PARDI Sp. z o.o. została utworzona w listopadzie 2016 roku, a swą działalność operacyjną rozpoczęła wiosną 2018 roku. Kolejne lata działalności Spółki, to mocny nacisk na stały rozwój oraz budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami jak i społecznością lokalną.

Zespół fachowców

PARDI to zgrana i prężna grupa profesjonalistów działających na szeroko pojętym rynku gospodarowania odpadami a w szczególności gospodarowania odpadami przemysłowymi. W prowadzonej działalności firma wykorzystuje zdobyte przez lata doświadczenie i koncentruje się przede wszystkim na przetwarzaniu odpadów przemysłowych oraz produkcji paliwa alternatywnego RDF.

Wspieramy lokalne społeczności

Działania firmy to nie tylko uwzględnienie wpływu na środowisko naturalne ale również zaangażowanie w działalność społeczną, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb społeczności lokalnej. Wspieramy społeczność lokalną na wiele sposobów.

Nasza filozofia i wartości

PARDI – z języka estońskiego znaczy kaczka. Niewiele osób wie że kaczki potrafią dostosować się do wszelkich warunków bytowych. Nasza firma na wzór tych ciekawych stworzeń, dostosuje się do Państwa potrzeb w dziedzinie gospodarki odpadami.

Misja, wizja oraz wartości firmy stanowią nieodzowne znaczenie w podejmowaniu decyzji strategicznych, mających na celu budowanie marki jako uczciwy oraz wiarygodny partner zarówno dla pracowników jak i Naszych partnerów biznesowych.

Pięć filarów Pardi

PARDI sp. z o.o. składa się z pięciu filarów, które są obecne w każdym jej działaniu:

P

Procesu, który dzięki doświadczonym pracownikom działa bez zarzutu.

A

Analizy, która pomaga tworzyć wysokojakościowe paliwo alternatywne.

R

Reakcji na potrzeby rynku gospodarki odpadami.

D

Doskonalenia innowacyjnych rozwiązań.

I

Idei poprawy środowiska naturalnego poprzez zagospodarowanie odpadów.

Dbamy o czystość wspólnego środowiska

Odpady niebezpieczne stwarzają duży problem w sytuacji, kiedy nie zostają oddzielone od innych odpadów. Ich oddziaływanie na środowisko, szczególnie w wyniku wieloletniego nagromadzania, może być bardzo poważne.

Do sukcesów firmy należy realizacja zadania pn. „Wykonanie zastępcze usunięcia odpadów z terenu byłej KWK „Morcinek” w Kaczycach” (w wyniku których usunięto i przetworzono łącznie ponad 2 tyś Mg odpadów) oraz wywóz niebezpiecznych odpadów chemicznych, nielegalnie składowanych na terenie jednej z posesji przy ul. Sosnowej w Żorach.

Zobacz także:

Zapraszamy do kontaktu

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy optymalną ofertę.

Dane kontaktowe i lokalizacja